Herbapol Kraków, herbatka fix na ciśnienie, 2 g x 20 szt.

saszetki, mieszanka, owoce, zioła

9,49 zł
Cena za szt.: 0,47 zł

Formy dostawy dla tego produktu

Opcja niedostępna? Sprawdź dlaczego

O produkcie

Pokaż wszystkie produkty HERBATKA FIX

Producent

HERBAPOL KRAKOW
Chałupnika 14
Kraków

Opis

Herbapol Kraków, herbatka fix na ciśnienie – kompozycja owocowo-ziołowa w formie saszetek.

Skład

Owoc aronii 40%, owoc głogu 24%, trawa cytrynowa 15%, ziele fiołka trójbarwnego 10%, korzeń mniszka 4,5%, szyszki chmielu 4%, czosnek 2%, wyciąg z liści oliwki (zawierający 6% oleuropeiny) 0,5%.

Wartość odżywcza

100 g produktu

200 ml naparu z 1 saszetki ( 2g )

Wartość energetyczna

624kJ /155 kcal

8 kJ / 2 kcal

Tłuszcz, w tym

kwasy nasycone

2,8 g

0,7 g

0 g

0 g

Węglowodany,

w tym cukry

27 g

6 g

<0,5 g

<0,5 g

Białko

3,6 g

<0,5 g

Sól

0,05 g

0 g

Masa netto

40 g

Sposób użycia

1 saszetkę herbatki zaparzać wrzątkiem ( 200 ml) pod przykryciem przez 5-10 minut. Zaleca się sporządzanie naparu do 3 razy dziennie.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nie może być stosowany jako jedyne źródło pożywienia. Należy pamiętać, że zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia mają istotne znaczenie. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25°C), w suchym miejscu. Chronić przed światłem i wilgocią.

Cechy produktu

Polecane artykuły
  • Polacy nadużywają antybiotyków. Gdy w 1945 roku odkrywca penicyliny Alexander Fleming odbierał Nagrodę Nobla, powiedział: „Obawiam się, że przyjdą takie czasy, że nieświadomy człowiek będzie stosował antybiotyki niewłaściwie i będzie szerzyła się oporność”. Dziś okazuje się, że te słowa były niestety prorocze.

  • Badanie d-dimerów we krwi jest jednym z głównych parametrów wykorzystywanych w diagnostyce chorób zakrzepowych takich jak zakrzepica żył głębokich dolnych czy zatorowość płucna. Skrzepy krwi znajdujące się w naczyniach krwionośnych mogą zamknąć światło tych przewodów i doprowadzić w ten sposób do bardzo poważnych komplikacji zdrowotnych. Wyróżnia się cztery podstawowe metody oznaczania stężenia d-dimerów we krwi (metoda lateksowa, immunoenzymatyczna, aglutynacji pełnej krwi i wykorzystująca przeciwciała znakowane technetem). Kiedy wykonać badanie, ile kosztuje oznaczenie stężenia d-dimerów, jak się do niego przygotować? Odpowiadamy w niniejszym artykule.

  • Rezonans magnetyczny (MRI) głowy to badanie, w którym wykorzystywane są właściwości pola magnetycznego. Najczęściej MRI głowy zleca się po wypadkach samochodowych i urazach głowy, a także w sytuacji pogłębienia diagnostyki neurologicznej. Główną wadą rezonansu, będącego badaniem refundowanym, jest czas oczekiwania na to prześwietlenie, liczony nawet w miesiącach. 

Twoje sugestie

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Jeśli widzisz błąd, poinformuj nas o tym.

Zgłoś uwagi
Porozmawiaj z farmaceutą
Infolinia: 800 110 110

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz porady farmaceuty.
Jesteśmy dla Ciebie czynni całą dobę, 7 dni w tygodniu, bezpłatnie.

Umów E-Wizytę
Przeziębienie?
Umów e-wizytę!
Umów e-wizytę
Dlaczego DOZ.pl
Niższe koszta leczenia

Darmowa dostawa do Apteki
Bezpłatna Infolinia dla Pacjentów.

ikona niższe koszty leczenia
Bezpieczeństwo

Weryfikacja interakcji leków.
Encyklopedia leków i ziół

Ikona encklopedia leków i ziół
Wsparcie w leczeniu

Porady na czacie z Farmaceutą.
E-wizyta z lekarzem specjalistą.

Ikona porady na czacie z farmaceutą
Newsletter

Bądź na bieżąco z DOZ.pl