ZIELKO Płyn do łazienki, 500 ml

chemia gospodarcza, płyn, spray

Produkt usunięty z oferty doz.pl

O produkcie

Pokaż wszystkie produkty ZIELKO

Producent

SYLVECO
Załęska 93
Rzeszów

Opis

ZIELKO Płyn do łazienki o zapachu melona, z aktywnie działającym kwasem cytrynowym, w 99,8% składa się ze składników pochodzenia naturalnego.

Zawartość opakowania

ZIELKO Płyn do łazienki, 500 ml.
Składniki: mniej niż 5% amfoteryczne związki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa (zawiera: Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal).
Składnik aktywny: kwas cytrynowy.

Przeznaczenie produktu

Do czyszczenia kabin prysznicowych, wanien, umywalek, brodzików, pozostałej armatury łazienkowej, również do kafelek, płytek, posadzki, glazury oraz elementów ze stali nierdzewnej.

Charakterystyka produktu

Płyn do łazienki marki ZIELKO posiada przyjemny zapach melona oraz pH 2,0. Sprawdzi się w czyszczeniu armatury łazienkowej, płytek i wielu innych elementów łazienkowych. Ten naturalny, biodegradowalny płyn pozwala w skuteczny sposób usunąć osady i zabrudzenia. Nie pozostawia zacieków i smug.

Stosowanie produktu

Należy spryskać preparatem powierzchnię przeznaczoną do czyszczenia, a następnie po kliku chwilach przetrzeć czystym ręcznikiem.

Cechy produktu

Polecane artykuły
  • Zatrucie chlorem jest najczęstszym zatruciem poza miejscem pracy – zazwyczaj na basenach. W jego wyniku dochodzi do podrażnienia dróg oddechowych oraz układu pokarmowego, a także często oparzenia skóry. Na zatrucie chlorem szczególnie narażone są osoby chore na przewlekłe choroby płuc i oskrzeli – przez kontakt z chlorem może dojść nawet do obrzęku płuc i zaburzeń oddychania, które bezpośrednio mogą doprowadzić do zgonu. Jak objawia się zatrucie chlorem? Jak postępować z osobą zatrutą chlorem?

  • Czy obecność pestycydów w warzywach i owocach jest istotnym problemem? Jaki mają wpływ na zdrowie? Sprawdzamy wyniki polskiego badania.

  • Mykobakterioza jest chorobą wywołaną przez prątki niegruźlicze zwane również atypowymi, które powszechnie występują w przyrodzie – wodzie, glebie, powietrzu. Można je również można znaleźć w sieci wodociągowej, gdzie najczęściej gromadzą się w osadach kranowych lub na słuchawkach prysznicowych. Dlatego też do zakażenia najczęściej dochodzi poprzez kontakt z wodą, która zawiera prątki niegruźlicze. Sprawdź, czy jesteś w grupie podwyższonego ryzyka zachorowania na mykobakteriozę oraz jakie są pierwsze objawy zakażenia. 

Twoje sugestie

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Jeśli widzisz błąd, poinformuj nas o tym.

Zgłoś uwagi
Porozmawiaj z farmaceutą
Infolinia: 800 110 110

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz porady farmaceuty.
Jesteśmy dla Ciebie czynni całą dobę, 7 dni w tygodniu, bezpłatnie.

Umów E-Wizytę
Przeziębienie?
Umów e-wizytę!
Umów e-wizytę
Dlaczego DOZ.pl
Niższe koszta leczenia

Darmowa dostawa do Apteki
Bezpłatna Infolinia dla Pacjentów.

ikona niższe koszty leczenia
Bezpieczeństwo

Weryfikacja interakcji leków.
Encyklopedia leków i ziół

Ikona encklopedia leków i ziół
Wsparcie w leczeniu

Porady na czacie z Farmaceutą.
E-wizyta z lekarzem specjalistą.

Ikona porady na czacie z farmaceutą
Newsletter

Bądź na bieżąco z DOZ.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Regulaminie.

Zamnij